اخبار

۵۰ میلیارد ریال برای زیرساخت‌های گردشگری خلخال اختصاص یافت

۵۰ میلیارد ریال برای زیرساخت‌های گردشگری خلخال اختصاص یافتفرزاد کیسان روز یکشنبه در بازدید از طرح‌های سرمایه‌گذاری اقتصادی و گردشگری خلخال افزود: این اعتبار با تخصیص ۱۰۰ درصدی صرف تامین زیرساخت‌های موردنیاز طرح‌های سرمایه‌گذاری گردشگری خلخال از جمله راه دسترسی به طرح در حال اجرای پل معلق و برق‌رسانی به این طرح در منطقه نمونه گردشگری ازناو خواهد شد.
وی اظهارداشت: این اعتبار علاوه بر اعتباراتی است که از سوی فرمانداری و از محل اعتبارات استانی برای زیرساخت‌های گردشگری خلخال لحاظ شده است.
وی گفت: گردشگری محور اصلی توسعه استان اردبیل بوده و توسعه زیرساخت‌ها در این بخش از هدف‌گذاری‌های اساسی می‌باشد.
او همچنین افزود: استان اردبیل ظرفیت‌های بالایی در بخش گردشگری دارد که با جذب اعتبارات لازم تلاش می‌کنیم تا زمینه برای بهره‌مندی هر چه بیشتر از این ظرفیت‌ها در راستای توسعه استان و افزایش اشتغال در این بخش را فراهم کنیم.
کیسان گفت:‌ بر اساس قول مساعد معاون سرمایه‌گذاری، حقوقی و امور مجلس وزارت میراث فرهنگی پنج پروژه گردشگری استان اردبیل از تسهیلات صندوق توسعه ملی برخوردار خواهند شد.
او ارائه این تسهیلات را گامی در راستای رونق بخش گردشگری استان اردبیل دانست و بیان کرد: از جمله برنامه‌های مهم در بخش گردشگری تامین زیرساخت‌ها بوده که این اداره‌کل در این حوزه اقدامات گسترده‌ای انجام داده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا