اخبار

۴.۵ میلیون نفر در عرضه اولیه امروز شرکت کردند

۴.۵ میلیون نفر در عرضه اولیه امروز شرکت کردندبه گزارش خبرگزاری مهر، مدیر عامل شرکت فناوری بورس تهران در مورد مشکل یکی از کارگزاری‌ها گفت: بعد از ایجاد مشکل برای کارگزاری یادشده یکی دو روز طول کشید تا سامانه‌های کارگزاری راه اندازی شود و اکنون عمده مشتریان برای خرید عرضه اولیه در آن کارگزاری توانسته‌اند خدمات مورد نیاز دریافت کنند و سامانه‌های آن پایدار شده است.
وی ادامه داد: با توجه به استقبال بیش از اندازه مردم برای خرید سهام عرضه اولیه سیمان تأمین در نماد سیتا ۱ تعداد مشتریان عرضه اولیه نسبت به سری قبل ۵۰ درصد افزایش یافته است.
مدیر عامل شرکت فناوری بورس تهران افزود: در عرضه اولیه قبلی ۲.۵ میلیون نفر و در دو عرضه اولیه قبل از آن هر کدام ۳ میلیون نفر مشارکت کردند و امروز بالغ بر ۵۰ درصد رشد در مشتریان خرید سهام عرضه اولیه سیمان تأمین مشاهده شده است.
دهقان با بیان اینکه شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران هم بیش از ۶۶ هزار واحد رشد را در امروز تجربه کرد، اظهار داشت: شاخص کل، امروز به رکورد بی سابقه یک میلیون و ۶۱۲ هزار و ۸۸۹ واحد رسیده است.
وی همچنین گفت: امروز سیستم پرداخت شاپرک گرچه مشکل داشته اما فکر می‌کنم تأثیری در عرضه اولیه سهام سیمان تأمین نداشته است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا