اخبار

کوکوطلا پلتفرم خرید و فروش طلا و صنایع دستی قیمتی

کوکوطلا پلتفرم خرید و فروش طلا و صنایع دستی قیمتی
وب سایت کوکوطلا اولین و بزرگترین پلتفرم خرید و فروش صنایع دستی قیمتی ، طلا و جواهر در ایران است .
وب سایت کوکوطلا درواقع یک پلتفرم آنلاین طلا فروشی است که امکان خرید طلا نو و طلا دست دو را برای شما فراهم کرده است.
همچنین شما میتوانید انواع طلا و جواهرات یا صنایع دستی قیمتی خود را در این سایت بفروش برسانید.
قابل توجه است که این شرکت هیچگونه خرید و فروشی انجام نمی دهد بلکه صرفا پلتفرمی قوی برای خرید و فروش توسط مردم می باشد. در این پلتفرم هم تولید کنندگان هم مغازه داران و هم مردم عادی میتوانند کالای خود را به روش مزایده به فروش برسانند.
وبسایت، نرم افزارها و اپلیکیشن کوکوطلا این فرصت را برای شما فراهم می‌کند که از میان تعداد متنوعی از کالاهایی که برای فروش یا خرید توسط کاربران محترم معرفی و ارائه میگردد و از طریق برگزاری مزاید به بهترین نحو و قیمت تهیه نمائید.
یکی از مهم ترین ویژگی های بخش کارشناسی است.
 این شرکت با کارشناسی کالاهای به مزایده گذاشته شده احساس امنیت را در مبادلات طرفین بالا میبرد. 
نخستین گام برای دسترسی به وبسایت، اپلیکیشن و سایر خدمات این است که به عنوان کاربر در  این سایت ثبت نام کنید.
 
مزایده
مزایده در کوکوطلا به معنای روندی است که در آن یک کالا با یک قیمت پایه (قیمت شروع) از طریق وب سایت و اپلیکیشن های کوکوطلا عرضه می گردد و در نهایت به بالاترین قیمتی که توسط شرکت کنندگان در مزایده ثبت می شود، با شرایط تعیین شده در سایر بندهای قوانین، عرضه می گردد.
پیشنهاد در کوکوطلا در زمان مزایده کاربرد دارد و کاربر میبایست قیمت پیشنهادی خود را درج و سپس روی دکمه “ثبت قیمت پیشنهادی ” کلیک کند که مبلغ وارد شده باید بین 5/1 الی 3 درصد بیشتر از مبلغ پایه و یا آخرین پیشنهاد باشد.

برنده مزایده
به کاربری که آخرین پیشنهاد (بالاترین قیمت) را قبل از اتمام زمان مزایده ثبت کرده، برنده مزایده گفته می شود. در هر مزایده تنها یک برنده وجود دارد که نام کاربری آن بلافاصله بعد از اتمام مزایده (به صورت اولیه) مشخص شده و حداکثر تا 24 ساعت بعد از اتمام زمان مزایده و پس از بررسی صحت و سلامت مزایده توسط کوکوطلا، به صورت قطعی تعیین می گردد.
 
سیاست های قیمت گذاری
قیمت پایه در تمامی کالاهای به مزایده گذاشته شده در کوکوطلا برابر است با هزینه تمام و یا تولید شده به علاوه 3 درصد سود فروشنده می باشد. همچینن به منظور حفظ جذابیت در مزایده ها برای هر مزایده یک قیمت اتمام در نظر گرفته می شود که حداکثر مبلغی است که برنده بابت کالا پرداخت می کند که این قیمت 20 در صد کمتر از قیمت سقف (قیمت معمول در فروشگاه) است. این عدد به صورت کاملا هوشمند و کنترل شده توسط سیستم محاسبه می گردد تا در هر صورت خریدار با قیمت عادلانه خرید خود را نهایی نماید. قیمت پایه ، قیمت اتمام و قیمت سقف به ازای هر کالا از ابتدا مشخص شده و به کاربران نمایش داده میشود.  قیمت پایه در زمان ثبت تعیین میگردد و در طول زمان مزایده تغییرات قیمیتی تاثیری بر قیمت پایه نخواهد داشت و فروشنده موظف است بر اساس همان قیمت پایه زمان ثبت مزایده کالا را تحویل دهد.

در صورتی که قیمت کالای مزایده در رقابت های پیشنهادی به قیمت اتمام در مزایده (که در هر مزایده به طور هوشمند تعیین می گردد) برسد، از این پس با ارسال پیشنهاد جدید از سوی شرکت کنندگان در مزایده ، قیمت کالا افزایش پیدا نمی کند و مزایده اتمام یافته و آخرین پیشنهاد ثبت شده در سایت به عنوان برنده مزایده اعلام میگردد.
این تکنولوژی به منظور جلوگیری از افزایش قیمت غیر معقول هنگام هیجانات ناشی از مزایده ایجاد شده است.
در انتها توصیه می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد قیمت طلا و نحوه فروش طلا و سایر جواهرآلات به سایت cocotala.net مراجعه کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا