اخبار

کمپ آموزش رایگان دوچرخه سواری در قزوین برپا شد

کمپ آموزش رایگان دوچرخه سواری در قزوین برپا شدحسن آصفی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: قهرمانان رشته‌های مختلف دوچرخه سواری و پیشکسوتان این رشته ورزشی، روزهای فرد از ساعت ۱۸ تا ۲۰ در کمپ آموزش عمومی و ابتدایی دوچرخه سواری حضور یافته و برای ارتقای سلامت و امنیت شهروندان علاقه‌مند به دوچرخه سواری تلاش می‌کنند.
وی اضافه کرد: این کمپ با استقبال قابل توجه عموم مردم ورزش دوست و علاقه مند به رشته دوچرخه سواری مواجه شده است و ما نیز در صدد توسعه این فعالیت آموزشی و فرهنگی هستیم.
آصفی با اشاره به مشکلات پیش روی اجرای این طرح، افزود: یکی از معضلات به وجود آمده در مسیر جاده سلامت حضور عابران پیاده و موتورسیکلت سواران در مسیر ویژه دوچرخه سواری است و متاسفانه دوچرخه سواران همه روزه برخوردهای فیزیکی و رفتاری‌های ناهنجاری را شاهد هستند.
وی ضمن تشکر از اختصاص مسیر ویژه دوچرخه سواری از سوی مسئولان شهری، گفت: امیدواریم مسوولان دستگاه‌های مرتبط از پلیس راهور، سازمان پارک‌ها و فضای سبز، شهرداری و… با برگزاری نشست‌های مشترک و استفاده از کارشناسان در حوزه دوچرخه سواری و شهری به این مشکلات پرداخته و برای حل آنها فرهنگ سازی کنند.
آصفی با اشاره به حضور عباس علایی مقدم مدیر کل ورزش و جوانان استان در کمپ آموزش عمومی هیات دوچرخه سواری، گفت: علایی مقدم در این بازدید از نزدیک با عملکرد عوامل آموزش دهنده آشنا شد و بر توسعه این فعالیت‌های آموزشی و فرهنگی در سطح استان تاکید کرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا