اخبار

کرونا فعالیت‌های فرهنگی خلخال را به سایه برد

کرونا فعالیت‌های فرهنگی خلخال را به سایه بردرویا کاظمی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برخلاف سال گذشته که سالی پربار از لحاظ سطح کمی و کیفی برنامه‌های فرهنگی و هنری همراه با کسب موفقیت‌های مختلف هنرمندان این شهرستان بود امسال فعالیت‌های پیش‌بینی شده برای توسعه فرهنگی و هنری برگزار نشد.
وی همایش تجلیل از مفاخر و مشاهیر ، نمایشگاه‌های کتاب ،معرفی آثار هنری هنرمندان ، شب‌های شعر و دوره‌های آموزشی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و فضای مجازی را از اقدامات سال گذشته این اداره ذکر کرد.
وی گفت: برغم اطلاع‌رسانی گسترده در زمینه شروع فعالیت‌های فرهنگی و هنری طرح اوقات فراغت تابستانی و دایر شدن کلاس‌های هنری در مجتمع فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خلخال حضور نوجوانان و جوانان در رشته‌های مختلف از جمله موسیقی ،شعر ، تئاتر ، عکاسی ، تصویربرداری ، هنرهای تجسمی و نقاشی کم‌رنگ و ضعیف است.
کاظمی برگزاری همایش تجلیل از روحانیون مبارز همراه با رونمایی از کتاب روحانیت مبارز خلخال ،اجرای ششمین جشنواره تئاتر استان به میزبانی خلخال و چند برنامه فرهنگی و هنری را از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده ذکر کرد و افزود: در حالی زمینه اجرای این برنامه‌ها فراهم می‌شود که شرایط به حالت عادی برگشته و محدودیت‌های کرونایی از میان برداشته شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا