اخبار

همکاری مسلمانان در حمایت از جبهه‌ مقاومت از برکات انقلاب اسلامی است

همکاری مسلمانان در حمایت از جبهه‌ مقاومت از برکات انقلاب اسلامی استآیت‌الله عبدالکریم عابدینی روز چهارشنبه در دیدار فرزندان دختر شهدای مدافع حرم استان قزوین افزود: دیدار با خانواده معظم شهدا برکات بسیار زیادی دارد و روحیه ما را برای خدمت به مردم ارتقا می دهد.
وی همدلی، همکاری و همراهی کشورهای اسلامی را یکی از برکات امروز جهان اسلام برشمرد و تصریح کرد: در دفاع مقدس شاهد بودیم که برادران ما از کشورهای اسلامی افغانستان، عراق، ترکیه و … حضور داشتند و از انقلاب اسلامی که به همه ملت های مسلمان تعلق دارد، حفاظت و حراست کردند.
امام جمعه قزوین به تشریح برخی از آرمان های انقلاب پرداخت و خاطرنشان کرد: امام خمینی(ره) فرمودند تا بانگ «لا اله الا اللّه و محمد رسول الله» در سرتاسر جهان طنین نیفکند مبارزه هست و هر جا که مبارزه هست ما نیز هستیم.
نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت : رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز با قدرت و جدیت آرمان های انقلاب و امام راحل را دنبال کردند و اینکه فرمودند اگر اسرائیل غلطی بکند تل آویو و حیفا را با خاک یکسان می کنیم در راستای آرمان های امام و انقلاب است.
وی در پایان دهه کرامت و روز دختر را به فرزندان دختر شهدای مدافع حرم استان قزوین تبریک گفت و از ایشان تجلیل کرد.
در این برنامه دختر شهید ذکریا شیری، شهید حمید محمدرضائی، شهید گل محمد غلامی و شهید محمود حیدری از لشگر فاطمیون حضور داشتند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا