اخبار

هفت طرح عمرانی و خدماتی در تبریز آماده بهره‌برداری است

هفت طرح عمرانی و خدماتی در تبریز آماده بهره‌برداری استباقر خوشنواز، روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه برای اجرای این پروژه ها بیش از ۳۷۰ میلیارد ریال هزینه شده است، افزود: مسیرگشایی خیابان عطار نیشابوری از جمله این طرح هاست که با ۵ هزار و ۲۰۰ متر مربع برای کاهش ترافیک خیابان گلگشت و خیابان های همجوار با صرف ۳۱۰ میلیارد ریال اجرا شده است.
وی اظهار داشت: کانال سنگی و شبکه دفع آب های سطحی در ساری زمی و مقابل میدان پلیس در این منطقه با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال احداث شده که آماده بهره برداری است.
شهردار منطقه ۲ گفت: احداث کانال سنگی و شبکه دفع آب های سطحی و کنترل سیلاب کوی سهند ائل گلی با اعتبار ۱۱ میلیارد ریال از طرح های منطقه ۲ تبریز است که فردا به بهره برداری می رسد. 
خوشنواز، ادامه داد: نمازخانه و تاسیسات جانبی پارک عباس میرزا با اعتبار ۳.۵ میلیارد ریال، تاسیسات بهداشتی آرامستان وادی رحمت با اعتبار ۳.۵ میلیاردریال و بهسازی و ساماندهی پارک سهند با اعتبار ۳ میلیارد ریال از دیگر طرح های آماده بهره برداری است.
همزمان با بهره برداری از این طرح ها، باکس گذاری و ایجاد شبکه دفع آب های سطحی مهران رود در حوزه شهرداری منطقه ۴ نیز با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.
کلانشهر ۱.۹ میلیون نفری تبریز دارای ۱۰ منطقه شهرداری است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا