اخبار

هزینه عضویت در مراکز کانون پرورشی استان اردبیل کاهش یافت

هزینه عضویت در مراکز کانون پرورشی استان اردبیل کاهش یافتزعفر احدزاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برای عضویت حضوری در کانون پرورش فکری کودکان و نوچوانان استان با  توجه به شرایط اقتصادی خانواده‌ها ۱۰ هزار ریال ماهانه و برای یک سال ۱۲۰ هزار ریال لحاظ شده که در قیاس با سال‌های گذشته کاهش محسوسی دارد.
وی با اشاره  به اینکه عضویت در مرکز مجازی کانون رایگان است اظهار داشت: رویکرد اصلی فعالیت‌های کانون استان با لحاظ شرایط موجود فعالیت در بستر مجازی است و برای فعالیت‌های حضوری هم آمادگی‌های لازم و بستر فعالیت با رعایت پروتکل‌های بهداشتی فراهم شده است.
وی گفت: از ۱۵ تیرماه متقاضیان استفاده از خدمات مجازی و حضوری تابستانی و کارگاه‌های مختلف می‌توانند به مراکز فرهنگی هنری استان مراجعه کنند و در ارتباط با فعالیت‌های حضوری، مقتضیات و تصمیمات مسوولان حوزه بهداشتی و ستاد کرونای استان مدنظر خواهد بود.
مدیرکل کانون استان اردبیل ادامه‌داد: ده‌ها کارگاه تخصصی در محورهای ۱۲ گانه فعالیتی بصورت آنلاین کشوری و ۱۵ کارگاه تخصصی در زمینه‌های هنر قصه‌گویی و اجرا، تجسمی، نمایش، تصویری، آوایی، ادبی، علمی، بازی و سرگرمی و کارگاه‌های حال خوش زندگی و پرورش خلاقیت برای تابستان امسال پیش‌بینی شده و متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام به سایت kpf.Ir برای دوره‌های کشوری و سایت ardabil.kpf.ir برای دوره‌های استانی مراجعه کنند.
وی تشریح کرد: فعالیت‌های عمومی ـ هنر قصه‌گویی و اجرا ـ هنر تجسمی ـ هنر نمایش ـ هنر تصویری ـ هنر آوایی ـ فعالیت‌های ادبی ـ فعالیت‌های علمی ـ بازی و سرگرمی ـ کارگاه‌های حال خوش زندگی ـ پرورش خلاقیت ـ شناخت و هدایت استعدادها بوده و ده‌ها دوره و کارگاه آنلاین کشوری و کارگاه‌های آنلاین استانی با عناوین تصویرسازی، آواشناسی ، سفال، داستان نویسی، بازیگری، انواع کاردستی، فلسفه برای کودکان، مهارت خودباوری ، نوشتن خلاق ، نقاشی ، عکاسی و خوشنویسی پیشبینی شده است.
احدزاده همچنین به فعالیت‌های مجازی کانون در این بستر اشاره کرد و گفت: از آغازین روزهای شیوع ویروس کرونا، در قالب پیک امید مجازی با رویکرد به اشتراک‌گذاری فیلم‌های آموزشی و تربیتی، در راستای ایجاد فضای امیدبخش و نشاط‌افزا راه‌اندازی شد که آثار ارزشمندی در سایت omid.kpf.ir موجود می‌باشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا