اخبار

هتل اسکول تبریز ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

هتل اسکول تبریز ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارداحمد حمزه زاده روز یکشنبه در بازدید از روند عملیات اجرایی هتل اسکول تبریز با بیان اینکه مجموعه مزبور به همت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی در دست ساخت و تجهیز است، افزود: بسیاری از کارهای این هتل به انجام رسیده و در آستانه افتتاح قرار دارد.
وی اظهار داشت: در حال حاضر یکی از مهم ترین خلاء های آموزشی در حوزه هتلداری وجود چنین مجموعه هایی است که ‌باید با فراهم سازی فرصت آموزش، فعالیت عملی و آزمایشی دانشجویان و فعالان حوزه هتلداری تقویت شود تا شاهد ارتقای سطح کیفی هتل ها و نحوه ارائه خدمات در آن ها باشیم.
وی ضمن قدردانی از اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی، ادامه داد: با توجه به اینکه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای همواره در آموزش های علمی و عملی پیشگام بوده است، نخستین هتل اِسکول استان نیز به همت این اداره کل به منظور توانمندسازی و مهارت افزایی دانشجویان و فعالان حوزه هتلداری ایجاد شده است.
حمزه زاده اضافه کرد: طی تفاهم نامه دوجانبه بین میراث فرهنگی و فنی و حرفه ای استان در زمینه های تخصصی در خصوص فعالیت های این هتل اِسکول اعم از تجهیز، تامین مدرسان، ارائه استانداردهای ضروری و سایر موارد مشارکت خواهیم داشت.
وی با بیان اینکه توسعه این هتل اِسکول با مشارکت بخش خصوصی محقق خواهد شد، گفت: لازمه توسعه و تجهیز این هتل اسکول مشارکت بخش خصوصی است که با ورود و واگذاری مدیریت این مجموعه به بخش خصوصی، فرصت مهارت آموزی برای فعالان این عرصه فراهم خواهد شد.
حمزه زاده افزود: در این هتل به طور همزمان مسافران پذیرش و افراد تحت آموزش در فضایی حقیقی در کنار کسب مهارت های لازم، به صورت عملی به فعالیت خواهند پرداخت.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا