اخبار

مس سونگون قهرمان شد

مس سونگون قهرمان شدبه گزارش ایرنا، بازی برگشت فینال لیگ برتر بیست و یکم فوتسال باشگاه های کشور بین تیم های مس سونگون و گیتی پسند اصفهان عصر امروز جمعه از ساعت ۱۸ در سالن ورزشی شهید پورشریفی تبریز آغاز شد.
نیمه نخست این بازی با مالکیت شاگردان افضل ادامه داشت و در دقیقه ۱۴ میثم خیام گل اول مسی ها را به ثمر رساند ولی خوشحالی مسی ها زیاد طول نکشید و در دقیقه ۱۶ مرتضی عزتی گل تساوی را رقم زد.
اما در دقیقه ۱۹ مهدی جاوید بازیکن مس دروازه گیتی پسند را برای دومین بار باز کرد تا اختلاف همچنان یگ گل باشد.
بازیکنان تیم مس در نیمه دوم این بازی با توجه به اینکه انگیزه زیادی برای کسب قهرمانی داشتند بازی سرعتی و تاکتیکی را مد نظر داشتند تا اینکه میثم خیام با پاسکاری دقیق گل دوم خود و سوم تیمش را به دست آورد.
تیم گیتی پسند که نمی خواست در تبریز بازنده باشد توسط سعید احمد عباسی گل دوم تیمش را به ثمر رساند تا اختلاف به یک گل کاهش یابد. 
در دقیقه ۳۷ بازی مسلم اولاد قباد با کارت قرمز داور از زمین اخراج شد و پس از وقفه چند دقیقه ای، تیم مس چهار نفره بازی را ادامه داد و علی اصغر زاده از تیم گیتی پسند بازی را به تساوی کشید تا در وقت قانونی بازی با نتیجه ۳ بر ۳ پایان یابد.
ادامه بازی در وقت های اضافی این دیدار گلی به همراه نداشت و کار به ضربات پنالتی کشید.
در ضربات پنالتی که هر ۲ تیم از دروازه بان دوم خود استفاده کردند، بابک نصیری، مهدی جاوید،فرهاد فخیم، تقی زاده، آقا پور، محمد شجری برای تیم مس و سنگ سفیدی، احمد عباسی، حسن زاده، والکس رایموندو، مرتضی عزتی، برای گیتی پسند گلزنی کردند تا این بازی با نتیجه ۹ بر ۸ به نفع مس به پایان برسد.
در این دیدار فرهاد فخیم و مهدی جاوید کارت زرد و مسلم اولاد قباد از مس سونگون کارت قرمز دریافت کردند و حمید احمدی و محمدرضا سنگ سفیدی از تیم گیتی پسند کارت زرد گرفتند.
داوری این دیدار را علی پور افشار، علی حاتمی، اسماعیل کمر بسته و بهمن غفاری به عنوان ناظر داوری بر عهده داشتند.
بازی رفت ۲ تیم با نتیجه ۴ بر ۳ به سود تیم مس خاتمه یافته بود و تیم مس با برد امروز هت تریک کرد و برای سومین بار قهرمان لیگ برتر فوتسال شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا