اخبار

لوما دیزاین و یک بسته 38 هزار یورویی برای قویترین شاسی بلند تاریخ آئودی! (+تصاویر)

لوما دیزاین و یک بسته 38 هزار یورویی برای قویترین شاسی بلند تاریخ آئودی! (+تصاویر)
عصرایران- آر اس کیو8 یک شاخص در کارنامه آئودی محسوب می شود زیرا این خودرو عنوان سریع ترین شاسی بلند تمام دوران این برند آلمانی را یدک می کشد. آر اس کیو8 با موتور 8 سیلندر 4 لیتری توربودوقلو در هماهنگی با موتور الکتریکی 48 ولتی هیبرید ملایم ارائه می شود که مجموع خروجی آن برابر با 600 اسب بخار و گشتاور برابر با 590 پوندفوت است.
ویژگی های برتر طراحی و پتانسیل بالایی که پیشرانه این خودرو همراه دارد؛ تبدیل به عاملی برای ماجراجویی تیونرهای مطرح جهان نیز شده است! از این رو شاهد هستیم که کراس اوور مذکور وارد برنامه های شخصی سازی بسیار جذابی می شود تا رکوردهای بالاتری را نیز ثبت کند.
پیش از این در گروه خودروی عصرایران به معرفی نمونه 900 اسب بخاری از منهارت پرفورمنس و همچنین نمونه ارائه شده توسط “آ ب ت” پرداختیم. در مطلب امروز نیز سراغ یک نسخه ویژه از آر اس کیو8 می رویم که توسط لوما دیزاین دیگر تیونر مطرح آلمانی ارائه شده است.
لوما دیزاین این پروژه را با نام لوما سی ال آر 8 آر اس معرفی می کند. در بسته مذکور جزئیات فیبرکربنی برای قاب گریل(جلوپنجره)، فلیرها(هلال بالای فندر(گلگیر))،رکاب، اسپویلر لیپپ، آینه ها و اسپویلر عقب ارائه می شود.

همچنین بخش های کربنی در پنل درب ها و دیفیوزر عقب نیز زیبایی خاصی به پروژه لوما داده است.
در کابین نیز مجموعه پدال های آلومینیومی اسپرت، کفپوش مخصوص با لوگوی لوما دیزاین و پوشش چرم اختصاصی برای تمام بخش ها ارائه شده است.
در بخش پیشرانه نیز با تغییرات تیونر، میزان خروجی به 694 اسب بخار افزایش یافته است. گشتاور نیز برابر با 671 پوندفوت محاسبه شده است. سیستم اگزوز جدید با 4 خروجی به تنفس هرچه بهتر موتور کمک می کند.
بسته جدید لوما دیزاین برای این کراس اوور آلمانی با هزینه نصب و رنگ حدود 38 هزار یورو هزینه خواهد داشت. دریافت سفارش برای سی ال آر 8 آر اس از سه ماهه پایانی سال جاری میلادی آغاز می شود.
بیشتر بخوانید:

*آلبوم 2020 تیونر مطرح آلمانی با محصولات آئودی/ از آبی مات تا توربوی 690 اسبی! (+تصاویر)
*”ب ام و زد4″ با امضای منهارت پرفورمنس!(+تصاویر)
*آئودی آر اس3 اسپرت بک 2020 / عبور توربوی آتشین از محدودیت! (+تصاویر)
*آئودی آر اس6 آوانت 2021/ هیبرید یک خودروی خانوادگی و اسپرت! (+تصاویر)

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا