اخبار

سرپرست وزارت صمت فشارها برای یک انتصاب را تایید کرد

سرپرست وزارت صمت فشارها برای یک انتصاب را تایید کردبه گزارش خبرنگار مهر، فشارها بر سرپرست وزارت صمت برای انتصاب خواهرزاده رئیس جمهور اسبق به مدیرعاملی شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات همچنان ادامه دارد.
حسین مدرس خیابانی، سرپرست وزارت صمت تحت فشار است تا در اقدامی عجیب، «تابش»، خواهر زاده رئیس دولت هفتم و هشتم را به مدیر عاملی شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات منصوب کند.
این شرکت که دارایی‌اش بیش از چند ده هزارمیلیارد تومان و سهامدار چادرملو، گل گهر، فولاد ارفع، شهید قندی و چندین شرکت بزرگ فولادی دیگر است و مشخص نیست چرا برای انتصاب فردی بدون سابقه معدنی و صنعتی، بر صدر این شرکت مهمی اینچنین پافشاری وجود دارد.
در همین ارتباط، سید محسن دهنوی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در واکنش به این خبر در صفحه خود در شبکه‌های اجتماعی نوشت: برای پیگیری، با سرپرست وزارت صمت گفتگو کردم. ضمن تاکید بر فشار برای این انتصاب، صراحتاً مخالفت خود را اعلام نمودند و گفتند که قصدی برای تسلیم شدن در مقابل فشارها ندارند. به ایشان اطمینان دادم مجلس در این موضوع حامی ایشان بوده و شدیداً با انتصابات این‌چنینی مخالف است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا