اخبار

سردار پاکپور: مناطق آلوده به حضور تروریست‌ها پاکسازی شد

سردار پاکپور: مناطق آلوده به حضور تروریست‌ها پاکسازی شدبه گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه، سرتیپ پاسدار «محمد پاکپور» روز چهارشنبه از برگزاری موفقیت‌آمیز رزمایش اقتدار شهدای کرد مسلمان خبر داد و اظهارداشت: این رزمایش که در منطقه عمومی شمال غرب کشور، از دهانه چیلر در مرز عراق تا ارتفاعات چهل چشمه برگزار شد، با دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده پایان یافت.

فرمانده نیروی زمینی سپاه با تاکید بر اهمیت برگزاری رزمایش‌های نیروی زمینی سپاه با هدف ارتقای آمادگی‌های رزمی افزود: در رزمایش اقتدار شهدای کرد مسلمان یگان‌های نیروی زمینی سپاه اعم از تیپ نیروهای مخصوص، زرهی، پیاده، پهپادی و هوانیروز و یگان‌های بومی سپاه‌های استانی در منطقه، تمامی سناریوهای رزمایش را با موفقیت به انجام رساندند.

پاکپور با تاکید بر اینکه در رزمایش اقتدار شهدای کرد مسلمان مناطق آلوده به حضور تروریست‌ها با موفقیت پاکسازی شد، از آمادگی کامل یگان‌های عملیاتی این نیرو برای مقابله با تهدیدات خبر داد و خاطرنشان کرد: برخورد قاطع با عناصر و گروهک‌های تروریستی دستور کار دائم نیروی زمینی سپاه است و در هر نقطه‌ای که تروریست‌ها حضور داشته باشند با اقتدار با آنان برخورد خواهیم کرد.

وی پیام رزمایش اقتدار شهدای کرد مسلمان را برای مردم منطقه ایجاد امنیت پایدار و برای تروریست‌ها اقتدار، قاطعیت و صلابت نیروی زمینی سپاه در برخورد با برهم زنندگان امنیت و آرامش ملت ایران توصیف و تصریح کرد: نیروی زمینی سپاه به هیچ عنوان اجازه فعالیت به گروه‌های تروریستی و عناصر مخل امنیت منطقه را نخواهد داد.

فرمانده نیروی زمینی سپاه افزود: به عناصر تروریستی و همپیمانان آنان هشدار می‌دهیم که در صورت هرگونه شیطنت در مرزها به ویژه شمال غرب و جنوب شرق کشور با مشت آهنین و واکنش قاطع نیروی زمینی سپاه مواجه خواهند شد.

پاکپور با قدردانی از همراهی و همکاری مردم در اجرای این رزمایش و تلاش‌های آنان برای ارتقای امنیت، گفت: نیروی زمینی سپاه همواره در کنار مردم منطقه است، برای آسایش و رفاه مردم به  ویژه هموطنان در مناطق مرزی  کردستان، از هیچ اقدامی اعم از رفاهی، محرومیت زدایی و خدمات بهداشتی و درمانی دریغ نخواهیم کرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا