اخبار

دستگیری سارقان ساختمان‌های نیمه‌کاره در مراغه

دستگیری سارقان ساختمان‌های نیمه‌کاره در مراغهسرهنگ رمضان اللهوردیان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی وقوع چند فقره سرقت از ساختمان های نیمه کاره موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
وی ادامه داد: ماموران با انجام اقدامات پلیسی، موفق به شناسایی و دستگیری ۲ سارق حرفه ای در این زمینه شدند.
اللهوردیان اضافه کرد:  متهمان در بازجویی های به عمل آمده تاکنون به ارتکاب هشت فقره سرقت از ساختمان های نیمه کاره در این شهرستان اعتراف و از مخفیگاه آنها مقادیر قابل توجهی وسایل و اقلام مسروقه کشف شد.
وی با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند افزود: صاحبان اماکن خصوصی و ساختمان های نیمه کاره و در حال ساخت، از رها کردن وسایل و تجهیزات ساختمانی در محل اجتناب کرده و وسایل مذکور را در جای امن و قابل اطمینان نگهداری کنند.

کشف موتور سیکلت غیرمجاز در پارکینگ یک خانه
فرمانده انتظامی مراغه همچنین از کشف موتور سیکلت غیرمجاز در پارکینگ خانه ای در این شهرستان خبر داد و گفت: در پی اخبار واصله مبنی بر اینکه فردی به هویت معلوم در پارکینگ منزل اقدام به نگهداری یک دستگاه موتورسیکلت سنگین غیر مجاز و قاچاق کرده موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت .
سرهنگ اللهوردیان ادامه داد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی با شناسایی متهم و محل سکونت وی و با هماهنگی قضائی در اقدامی غافلگیرانه در بازرسی از پارکینگ محل سکونت این فرد یک دستگاه موتورسیکلت سنگین غیر مجاز قاچاق مدل هوندا ۱۳۰۰ جی سی فاقد هرگونه مدارک و اسناد را کشف کردند.
وی با بیان اینکه کارشناسان ارزش تقریبی این موتورسیکلت را ۴۰۰ میلیون تومان ارزیابی کرده اند اضافه کرد: در این ارتباط موتورسیکلت توقیف و متهم نیز پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد .
شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا