اخبار

تداوم کمک مردمی به نیازمندان ناشی از شیوع بیماری کرونا ضروری است

تداوم کمک مردمی به نیازمندان ناشی از شیوع بیماری کرونا ضروری استحجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از مرحله دوم رزمایش همدلی و احسان که به اهتمام ستاد اجرایی فرمان امام  (ره) برگزار شد، افزود: رهبر معظم انقلاب در ماه شعبان بر اجرای طرح مواسات در جامعه اسلامی برای کاهش مشکلات آسیب‌دیدگان از شیوع بیماری کرونا تاکید فرمودند که عمل به فرمایش ایشان تا زمانی که این بیماری شایع است، باید تداوم داشته باشد.
وی اضافه کرد: عده زیادی به خاطر شیوع بیماری کرونا با تنگی معیشت مواجه شده‌اند که باید با همراهی همه مردم به آنان کمک کرد.
نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی ادامه داد: احسان مساله اساسی و محوری در آموزه‌های دینی است و بارها در آیات قرآن کریم و روایات صادره از سوی ائمه اطهار (ع) به آن اشاره شده است.
وی تاکید کرد: اقدام ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در اجرای طرح همدلی و احسان بسیار مناسب بوده و باید از دست اندرکاران آن قدردانی کرد.
در این آیین، توزیع ۴۳ هزار بسته معیشتی و پروتئینی از سوی بنیاد احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با حضور حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه و علی مصطفوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی آغاز شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا