اخبار

برنامه بانک پاسارگاد برای عرضه 7 زیرمجموعه در بازار سرمایه

برنامه بانک پاسارگاد برای عرضه 7 زیرمجموعه در بازار سرمایه
بانک‌پاسارگاد پس از رشد 50 درصدی قیمت سهام در پاسخ به سؤالات کنفرانس مجازی هم تجدید ارزیابی خود را تأیید کرده و آن را در مرحله ارزیابی اعلام کرده و هم از برنامه خود برای عرضه 7 زیرمجموعه خود در بازار سرمایه خبر داده‌است.
به گزارش تابناک، بر اساس پاسخ‌های منتشرشده، این بانک خصوصی در مرحله تجدید ارزیابی جهت افزایش سرمایه چشمگیر قرار گرفته است.
برنامه شرکت برای عرضه اولیه هفت شرکت کلیدی غیربورسی خود همچون گسترش ‌انرژی ‌پاسارگاد، پرداخت ‌الکترونیک پاسارگاد، فولاد زرند ایرانیان، فولاد سیرجان ایرانیان، فروسلیس غرب پارس، داتیس آریان قشم و مبنای خاورمیانه از مهم‌ترین اخبار مخابره شده در خصوص این نماد است و وپاسار از محل عرضه این شرکت‌ها می‌تواند تحولی در درآمد قابل توزیع خود ایجاد نماید.
همچنین مجموع ارزش بازار کل سهام شرکت میدکو، شرکت سرمایه‌گذاری پارس‌آریان و بیمه پاسارگاد در پرتفوی بانک در تاریخ چهارم تیر 99 حدود 297.807 میلیارد ریال بوده‌است که با توجه به قیمت تمام شده سرمایه‌گذاری که تماماً بر مبنای قیمت اسمی سهام بوده‌است، پتانسیل بالایی برای شناسایی سود دارد.
متن کامل سؤالات مطرح شده و پاسخ‌ها در ذیل ارائه شده که حاوی اطلاعات کلیدی و بسیار مهمی در خصوص چشم‌انداز سودآوری این بانک است.
پاسخ‌های بانک‌پاسارگاد در کنفرانس اطلاع رسانی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا