اخبار

اورا R2 خودروی جدید چینی معرفی شد/ کوچک و مناسب رانندگی در شهرهای شلوغ(+تصاویر)

اورا R2 خودروی جدید چینی معرفی شد/ کوچک و مناسب رانندگی در شهرهای شلوغ(+تصاویر)
عصرایران- گریت وال موتورز در راستای رقابت جدی تر با سایک و SGMW از یک خودروی الکتریکی مینیاتوری با نام اورا آر2 رونمایی کرده است. آر2 در واقع نسخه بروزشده آر1 است که جزئیات طراحی آن کاملا بهبود یافته و به یک محصول تولید انبوه مناسب شهرهای شلوغ تبدیل شده است.
آر1 آر1
آر2 در کلاس خودروهای جعبه ای قرار می گیرد و به رغم شباهت هایی به محصولات معتبر جهانی؛ رویکردهای مدرنی را در طراحی خود به نمایش می گذارد. این خودرو از منظر ابعاد برابر با 3625 میلیمتر در طول، 1660 میلیمتر در عرض و 1530 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز برابر با 2490 میلیمتر است.
چراغ های مستطیلی و شکل خاص گریل(جلوپنجره) و بامپر(سپر) یکپارچه در بخش دماغه بر جذابیت های این محصول افزوده است.
تصاویر رسمی و نهایی مدل آر2

با کاهش اورهنگ(مقدارفاصله نوك دماغه ماشين تا جلوي چرخ جلو) در جلو و همچنین قسمت عقب، فضای کابین به بیشترین حد ممکن رسیده است.خط سقف و ستون آخر نیز به مراتب در مقایسه با آر1 مربعی تر هستند.

قسمت عقب آر2 بسیار ساده و براساس اصول طراحی مینیمال شکل گرفته است. چراغ اصلی این بخش حالتی مخفی دارد و بصورت خطی زیر شیشه عقب روشن می شود.

هنوز تصاویر رسمی از فضای کابین منتشر نشده است.
در بخش پیشرانه از موتور الکتریکی با خروجی 48 اسب بخار و باتری لیتیوم-یون استفاده شده است. برد حرکتی آر2 نیز برابر با 350 کیلومتر گزارش شده است. وزن خالص این خودرو 1010 کیلوگرم است.
تصاویر مدل مفهومی آر2

مازیار دانیالی
بیشتر بخوانید:

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا