اخبار

استاندار آذربایجان‌شرقی: تفرقه افکنان به اهداف خود نمی‎‌رسند

استاندار آذربایجان‌شرقی: تفرقه افکنان به اهداف خود نمی‎‌رسندمحمدرضا پورمحمدی روز سه شنبه در دیدار با مدیران تشکل‌های غیردولتی بخش‌های صنعتی و تولیدی در استان به مناسبت روز ملی صنعت و معدن، گفت: بسیاری از موفقیت‌های استان در بخش های مختلف اقتصادی، مرهون تلاش های شبانه روزی تولیدکنندگان، کارآفرینان، سیستم بانکی و نظام توزیع است.
 
وی ادامه داد: در سایه هماهنگی بسیار خوب بخش های مختلف مرتبط با صنعت و تولید، شاهد کمترین مشکلات در این حوزه و همت جمعی برای رفع مشکلات موجود هستیم.
 
پورمحمدی با اشاره به مشکلات ناشی از تحریم‌های اقتصادی غرب برضد جمهوری اسلامی ایران، گفت: ضربه به اقتصاد کشور، اصلی ترین برنامه دشمنان است و باید در این شرایط حساس، همدلی و وحدت برای مقابله با سیاست های خصمانه دشمنان افزایش یابد.
 
استاندار آذربایجان شرقی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: استقلال و آزادی، هزینه بر است و بدون شک این برهه حساس را نیز با سربلندی و قدرت، پشت سر خواهیم گذاشت.
 
 
وی با بیان اینکه آذربایجان شرقی در طول سالیان متمادی از گذشته درخشان خود فاصله گرفته است، افزود: همه با هم باید برای بازگرداندن استان به جایگاه واقعی خود و همچنین تبدیل سرمایه های منجمد به سرمایه های مولد تلاش کنیم.
 
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز و تعدادی دیگر از مدیران واحدهای تولیدی و مدیران عامل بانک ها نیز در این دیدار به بیان نظرات و دیدگاه های خود در ارتباط با موضوعات مختلف صنعتی و تولیدی پرداختند.
 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا