اخبار

اردبیل از استان‌های امن کشور است

اردبیل از استان‌های امن کشور استبه گزارش ایرنا ، ناصر عتباتی روز پنجشنبه در دیدار با فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل اظهارداشت: تامین امنیت، آرامش و آسایش مردم، احقاق حق و عدالت از خواسته‌های به حق مردم است و وظیفه ماست تا این امر را به نحو احسن با کار و تلاش جهادگونه به نحو مطلوب انجام دهیم.
او افزود: وجود هرگونه شرارت و ناامنی در جامعه حتی در مقیاس کوچک و کم به هیچ وجه قابل قبول نیست و با افراد خاطی در حوزه‌های امنیتی به شدت برخورد می‌شود.
 وی بر لزوم ورود جدی، قاطعانه، سریع و بموقع نیروی انتظامی در مقابله با شرارت، نزاع جمعی و هرگونه مظاهر ناامنی در جامعه تاکید کرد.
او همچنین با اشاره به وظایف ذاتی مجموعه قضایی و انتظامی گفت: این ۲ مجموعه به عنوان ۲ بازوی محکم و مکمل همدیگر نقشی بسیار قوی و ارزنده‌ای در برقرای نظم و امنیت و حل بسیاری از مشکلات در جامعه دارند.
 سردار هوشنگ حسینی ، فرمانده انتظامی استان اردبیل نیز در این دیدار با تبریک هفته قوه قضاییه از شجاعت و اقتدار دستگاه قضایی استان در احقاق حق، دفاع از حقوق عامه و مبارزه با فساد قدردانی کرد.
 وی همچنین حمایت‌های قضایی از اقدامات قانونی نیروی انتظامی در انجام ماموریت‌های خود در برخورد و کشف جرم و نیز برقراری نظم و امنیت در جامعه را موجب دلگرمی و
پشتوانه‌ای محکم در انجام رسالت‌های نیروی انتظامی ذکر کرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا