اخبار

احداث بیمارستان جایگزین در میاندوآب به وزارت بهداشت و درمان محول می‌شود

احداث بیمارستان جایگزین در میاندوآب به وزارت بهداشت و درمان محول می‌شودمهدی عیسی‌زاده روز دوشنبه در حاشیه سفر معاون‌ کل وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به میاندوآب در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: این مهم را در تهران نیز تا حصول نتیجه پیگیری خواهیم کرد تا در ساخت این بیمارستان تسریع شود.
وی افزود: در سفر معاون کل وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به این شهرستان مشکلات حوزه بهداشت و درمان منطقه از جمله نیازمندی به آمبولانس، جذب نیرو در دانشکده پرستاری، دستگاه MRI و سی‌تی‌اسکن مطرح و دستور لازم صادر شد.
نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: در این سفر همچنین وضعیت میاندوآب از لحاظ شیوع بیماری کرونا بررسی شد و به نتایج خوبی در این راستا دست یافتیم.
وی با بیان اینکه تاکید وزارت بهداشت بر رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی است، افزود: برای غلبه بر این بیماری مردم باید فاصله‌گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک را جدی گرفته و به توصیه‌ها و موارد بهداشتی توجه بیشتری داشته باشند.
میاندوآب دارای ۲ بیمارستان به نام‌های عباسی و حضرت فاطمه (س) است که دارای بیش از ۴۰۰ تختخواب فعال است؛ تنوع پزشکان متخصص در زمینه‌های مختلف موجب شده تا این شهرستان به یکی از قطب‌های درمانی در جنوب آذربایجان‌غربی تبدیل شود.
این شهرستان با بیش از ۲۷۷ هزار نفر جمعیت سومین شهرستان پرجمعیت در آذربایجان‌غربی پس از ارومیه و خوی است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا